Tlumič A-TEC, OPTIMA 45 Flow BBE, modulový, pro ráže do .30" (7,62mm), na závit M14x1mm

Kód: 2970
Neohodnoceno
Značka: A-TEC
10 900 Kč 9 008,26 Kč bez DPH
Skladem

Tlumič A-TEC, OPTIMA 45 Flow BBE, modulový, pro ráže do .30" (7,62mm), na závit M14x1mm 

Vyzvednutí vaší objednávky je možné pouze na prodejně, nebo můžete využít našeho rozvozu až k vám domu, více na info@mwarms.cz nebo připište do poznámky u objednávky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

A-TEC Optima


Browning BAR Edition ! speciálně vyrobený ve spolupráci s firmou Browning pro jejich samonabíjecí kulovnice BAR ! A-TEC Optima - kompletní popis technická data, seznam ráží a systémů upnutí v katalogu A-TEC v Českém jazyce ke stažení na našich stránkách.

Modely Optima 60 a 45 jsou určeny pro lovecké a sportovní opakovací, samonabíjecí zbraně, bez předních mířidel. Tlumič jde o 8cm zpět přes hlaveň a přidává tak pouze 15cm k celkové délce zbraně. Přední modul tlumiče je výměnný a lze tak mít jeden tlumič s výměnou sadou modulů pro různé ráže.

Model Optima Front je určen pro zbraně s předními mířidly a celou svojí délkou jde dopředu před ústí, opět lze měnit přední modul za modul pro jiné ráže Model Optima Flow je určen speciálně pro samonabíjecí lovecké a sportovní zbraně. Technologie A-FLOW snižuje tlak a tok plynů zpět směrem k výchozímu okénku zbraně. Nejde zpět přes hlaveň a lze měnit přední modul

Doplňkové parametry

Kategorie: TLUMIČE
Pro: Samonabíjecí / lovecká
Ráže: .30
Barva: BLK
Závit: M14x1mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: