Tlumič A-TEC, OPTIMA 45 Flow, modulový, pro ráže do 6,5mm, na závit 5/8"-24 UNEF

Kód: 2971
Neohodnoceno
Značka: A-TEC
10 600 Kč 8 760,33 Kč bez DPH
Skladem

Tlumič A-TEC, OPTIMA 45 Flow, modulový, pro ráže do 6,5mm, na závit 5/8"-24 UNEF

Vyzvednutí vaší objednávky je možné pouze na prodejně, nebo můžete využít našeho rozvozu až k vám domu, více na info@mwarms.cz nebo připište do poznámky u objednávky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

A-TEC Optima


Browning BAR Edition ! speciálně vyrobený ve spolupráci s firmou Browning pro jejich samonabíjecí kulovnice BAR ! A-TEC Optima - kompletní popis technická data, seznam ráží a systémů upnutí v katalogu A-TEC v Českém jazyce ke stažení na našich stránkách.

Modely Optima 60 a 45 jsou určeny pro lovecké a sportovní opakovací, samonabíjecí zbraně, bez předních mířidel. Tlumič jde o 8cm zpět přes hlaveň a přidává tak pouze 15cm k celkové délce zbraně. Přední modul tlumiče je výměnný a lze tak mít jeden tlumič s výměnou sadou modulů pro různé ráže.

Model Optima Front je určen pro zbraně s předními mířidly a celou svojí délkou jde dopředu před ústí, opět lze měnit přední modul za modul pro jiné ráže Model Optima Flow je určen speciálně pro samonabíjecí lovecké a sportovní zbraně. Technologie A-FLOW snižuje tlak a tok plynů zpět směrem k výchozímu okénku zbraně. Nejde zpět přes hlaveň a lze měnit přední modul

Doplňkové parametry

Kategorie: TLUMIČE
Pro: Samonabíjecí / lovecká
Ráže: 6.5mm
Barva: BLK
Závit: 5/8"x24

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: