Tlumič A-TEC, A-FLOW 3+1, modulový, pro ráže .223" (5,56mm), na tlumič výšlehu A-FLOW

Kód: ATEC01717
Neohodnoceno
Značka: A-TEC
29 990 Kč 24 785,12 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
17.7.2024

Tlumič A-TEC, A-FLOW 3+1, modulový, pro ráže .223" (5,56mm), na tlumič výšlehu A-FLOW

Vyzvednutí vaší objednávky je možné pouze na prodejně, nebo můžete využít našeho rozvozu až k vám domu, více na info@mwarms.cz nebo připište do poznámky u objednávky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

A-TEC A-FLOW - kompletní popis technická data, seznam ráží a systémů upnutí v katalogu A-TEC v Českém jazyce ke stažení na našich stránkách. TOP v technologii výroby tlumičů, určený pro extrémní zatížení ve full auto režimech střelby Unikátní technologie A-FLOW významně snižuje tlak a tok plynů zpět směrem k výchozímu okénku zbraně.

Doplňkové parametry

Kategorie: Tlumiče
Ráže: .223 Rem.
Typ: A-FLOW
Použití: Lovecký
Bajonet: A-FLOW

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Společnost A-TEC založil v roce 1999 Anders E. Johansen v Norsku. Anders začal vyvíjet a vyrábět lepší tlumiče hluku ve své garáži, a to pouze s oddaným zájmem. brzy si všiml, že stávající technologie a konstrukce jsou zastaralé. Dosáhl výrazného zlepšení výkonu, hmotnosti, konstrukce a designu - a zrodila se nová éra tlumičů. od výroby tlumičů v jeho garáži pro lovce v Norsku se úspěšná společnost nyní nachází ve špičkové moderní továrně o rozloze 1400 m2. A-TEC poskytuje profesionální vedení a zaměstnance, kteří vyrábějí více než 60 000 tlumičů hluku pro trh od severní Evropy až po jižní Afriku.