Pro osobní nákup, vyzvednutí zboží z e-shopu, konzultace a servis zbraní na prodejně v Opavě volejte +420 702 162 786 a domluvte si termín. Těším se na vás, Tereza.

Spoušťový mechanismus Geissele Single-Stage Precision (SSP) pro AR-15 - rovná

Kód: 1588
Neohodnoceno
7 845 Kč 6 483,47 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Single-Stage Precision (SSP) - rovná
Geissele Automatics® (USA)
Geissele Automatics

Detailní informace

Detailní popis produktu

Spoušť Geissele Super Stage Precision je první spouští s jedním chodem od této značky na pušky typu AR-15. Tato vkládací spoušť má téměř nulovou fázi spouštění (take-up) a velmi čistý propad (break). Reset je velmi krátky, přesto znatelný a dává střelci jasnou zpětnou vazbu. Kombinace těchto vlastností přináší střelci jistotu tolik nezbytnou pro přesné zásahy.


Spoušt SSP je vyrobena z těch nejllepších materiálů a k výrobě bylo použito moderních technolgií a postupů. Konkrétně se jedná o nástrojovou ocel S7, která je velmi odolná vůči nárazům a šokům, má výbornou odolnost proti měknutí vlivem tepla a je celkově resistentní vůči opotřebení. Na přesné vytvarování dílů spouště pak bylo použito technologie EDM, tedy elektroerozivního drátového řezání, které umožňuje tvarovat velmi přesně i ty nejmenší detaily především v tvrdých materiálech. Všechny namáhané díly jsou ošetřeny černěním, které je velmi odolné vůči korozi. Spoušť Geiselle SSP je přesná spoušť zkonstruovaná pro maximální spolehlivost a opakovatelnost při střelbě na vzdálené cíle, ať už jste z ozbrojených složek, lovec nebo mířenkář.
Technická data
Kód výrobce (original code) 05-483
Celkový odpor (total pull weight)

3 - 3.75 libry

Chod (x-stage trigger) Single stage
Příslušenství (accessories)

olej, montážní čepy

Seřiditelnost odporu (weight change) ne
Seřiditelnost propadu (trigger stop adjustment) ne
Kontejner (container) ne
Barvy (colors) černá s černou :)
Odkaz www.geiselle.com

Doplňkové parametry

Kategorie: Spouště
Pro: AR15

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: