Pro osobní nákup, vyzvednutí zboží z e-shopu a konzultace prosím volejte nebo pište SMS na +420 702 162 786 zpravidla jsem na obchodě PO až PA od 11:00 do 18:00 Těším se na vás, Tereza.

Spoušť Triggertech 2-stage Special pro Remington klony - zaoblená PRO, černá, dvouchodová

Kód: 1507
Neohodnoceno
Značka: TriggerTech
7 925 Kč 6 549,59 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
20.6.2024
Spoušť Rem700 Clone 2-stage Special - zaoblená PRO, černá, dvouchodová, bez záchytu závěru, pro klony
TriggerTech (CAN)

Detailní informace

Detailní popis produktu

TriggerTech

  • "Naše vize je revoluce palných zbraní a kuší skrze inovaci, technologickou a vyrobní dokonalost."
  • "Naším cílem je zákazník v úžasu nad bezkonkurenčním produktem, který zlepší výkon bez omezení spolehlivossti nebo bezpečnosti."

Mats Lipowski, mechanický inženýr se 14 patenty, je vášnívý lovec zvěře pomocí kuše. Když ale netrefil jelena na vzdálenost necelých 40m, věděl, že je to tou těžkou, drhnoucí spouští s odporem neskutečných 9 liber. Se svým přítelem Gregem Baniakem věděli, že nemůžou spoušť upravit, ale vymyslet novou.
První prototyp spouště Triggertech na kuše Excalibur Crossbow zahlédla světlo světa v roce 2012 v Matsově garáži a fungovala perfektně. Čistý chod, odpor pouhých 1.5 libry.

Od té doby se v TriggerTechu zaměřili na různé spouště do zbraní Remington700 a AR-15 pro sportovce, lovce a střelecké nadšence.

"Věříme v precizní ovládání spouště"

"Vaše spoušť je ovládací systém Vaší zbraně a její účel je zajistit Vám bezpečí a úspěch. Věříme, že spoušť je nejduležitější komponent v jakékoli zbrani, spoušť byste měli milovat a věřit jí. Za posledních sedm let jme byli posedlí inovacemi a nenechali jsme jediný detail nedotčen."

Frictionless Release Technology - tření-prostá technologie

Firma TriggerTech vynalezla technologii FRT (Frictionless Release Technology - tření-prostá technologie spouštění), kterou se chtěla odlišit od ostatních spouští, které fungují na bázi smykového tření. Vlastně všechny ostatní spouště fungují na bázi smykového tření. FRT spočívá v použití volně loženého válečku, který nevyužívá smykové tření, ale tření valivé. Plošky se o sebe netřou, ale je mezi nimi točící se válec. Jako když stěhujete skřín - je lehčí jí tlačit a smýkat po zemi, nebo mezi skříň a zem dát kulatiny? Díky této technologii a eliminaci smykového tření mají spouště TriggerTech opravdu krásný čistý chod a nulový "creep".

Řada SPECIAL spouští TriggerTech - vylepšená verze Primary, díky které ještě zlepšíte své střelecké výsledky

 

  • Vylepšením klikací technologie nastavování odporu spouště se dosáhlo možnosti nastavení odporu prvního chodu mezi 8 a 24 uncemi (227 - 680 g) a druhého chodu mezi 8 a 32 uncemi (227 - 907 g)
  • Nastavování odporů obou chodů spouště se provádí ze vnějšku dostupnými šroubky
  • Díky tření-prosté technologii má tato spoušť nulový "creep", což je fáze spouštění těsně před samotným uvolněním bicího mechanismu.
  • Propad spouště po spuštění je chválihodný - méně než 0.01" (0.25 mm). Tato spoušť je spolehlivá i v těch nejnepříznivějších podmínkách.
  • Díky tření-prosté technologii a výjimečně čistému "breaku", tedy hranici, kdy se uvolní bicí mechanismus, má spousta střelců pocit, že spouštění pomocí TriggerTechu je snažší a lehčí v porovnání s jinými spouštěmi na bázi tření, které mají stejný odpor spouště.
  • Dlouhá životnost a odolnost proti korozi je zajištěna použitím tření-prosté technologie a vnitřních dílů z tvrzené nerezové oceli 440C.
  • Jelikož tření-prostá technologie nespoléhá na povrchovou úpravu, lubrikaci nebo leštění důležitých ploch uvnitř spouště, každé spuštění bude čím dál tím více konzistentní, než byste mohli očekávat, i po tisících výstřelech.

 

Technická data
Platforma klony klikovky Remington 700
Tvar spouště zaoblený PRO
Počet fází 2
Propad pod 0.01" (0.25 mm)
Odpor nastavitelný
1. chod: 8 - 24 uncí (227 - 680 g)
2. chod: 8 - 32 uncí (227 - 907 g)
Vypouštěč závěru ano
Pojistka ano, odnímatelná
Strana pro praváky
Materiál skelet: eloxovaný hliník 7075, klíčové díly: nerezová ocel 440C
Odkaz
www.triggertech.com

Doplňkové parametry

Kategorie: Spouště
Pro: Remington klony

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: