Vzhledem k probíhající inventuře může dojít ke zpoždění doručení objednávek. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

Hammerli TAC R1 INT 22LR HV, malorážka samonabíjecí, .22LR

Kód: 2922
Neohodnoceno
Značka: Hammerli
15 150 Kč 12 520,66 Kč bez DPH
Skladem

TAC R1 INT 22LR HV, malorážka samonabíjecí, .22LR
Hammerli (USA)

Vyzvednutí vaší objednávky je možné pouze na prodejně, nebo můžete využít našeho rozvozu až k vám domu, více na info@mwarms.cz nebo připište do poznámky u objednávky.

 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Samonabíjecí malorážka TAC R1 je ergonomicky, tvarově i váhově odpovídajícím klonem samonabíjecí pušky AR15. Pokud hledáte efektivní tréningový nástroj např. pro soutěže v dynamické střelbě, je malorážka Hämmerli TAC R1 vynikající volbou: můžete nacvičovat základní střelecké drily, nahození do ramene a přilícení a co nejrychlejší první výstřel stejně jako s vaší velkorážnou AR15. TAC R1 má zcela shodnou ergonomii a umístění ovládacích prvků (napínací táhlo závěru a pojistku, oproti toomu jsou doražeč závěru a záchyt závěru nefunkční) jako AR15 a navíc je osazena volně plovoucím dlouhým předpažbím s montážním rozhraním M-LOK. Puška je dále osazena sklopnými mířidly, teleskopicky stavitelnou pažbou s odnímatelnou pryžovou botkou a po celé horní ploše pouzdra a předpažbí je picatinny lišta. V soupravě je zbraň dodávána s jedním zásobníkem na 10 nábojů.

Výrobce pro zajištění naprosto spolehlivé funkce doporučuje užití střeliva HV (High Velocity - vysokorychlostní), nicméně při pečlivém čištění a mazání zbraně a přípravě střeliva (očištění od konzervantů, lehká lubrikace vysoce viskozním olejem před nabitím do zásobníku) tato samonabíjecí malorážka funguje naprosto spolehlivě i se standardním střelivem.

Technická data
Ráže .22 LR
Barva Černočerná s černou
Odpor spouště 3.5 - 4.5 kg (6.6 - 9.9 lbs)
Rozměry 830 - 910 mm / 230 mm / 65 mm
Délka hlavně 16" (41 cm)
Záměrná 20" (51 cm)
Průměr průzoru hledí 1.62 mm / 5.25 mm
Šířka mušky 2 mm
Hmotnost zbraně (bez zásobníku) 2550 g
Hmotnost prázného zásobníku 190 g
Odkaz výrobce www.hammerliarms.com

Doplňkové parametry

Kategorie: Samonabíjecí pušky
Ráže: .22 LR
Typ: AR15
Délka: 16"

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: