Vzhledem k probíhající inventuře může dojít ke zpoždění doručení objednávek. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

Dalekohled Vortex Razor HD 10x50

Kód: 1831
Neohodnoceno
Značka: VORTEX OPTICS
31 290 Kč 25 859,50 Kč bez DPH
Skladem
Dalekohled Razor HD 10x50
Vortex Optics (USA)

Detailní informace

Detailní popis produktu

RAZOR® HD

Extrémní terén, nepředstavitelné podmínky. Obojí otestuje bojovnost - Vaši i Vašeho dalekohledu. Se zaslouženou reputací za posouvání limitů provedení optických zařízení, dalekohledy řady Razor HD vyčnívají mezi dalekohledy ve stejné třídě. Malý, lehký, důmyslný, silný, odolný, pečlivě vybrané hranoly a prémiové nízkodisperzní sklo - tomu se jiný dalekohled nevyrovná. U dalekohledů Razor HD si můžete být jisti, že tlačit na pilu se vyplácí.

  • Razor HD 10x50 je velmi kvalitně zpracovaný vodotěsný, argonem plněný dalekohled se střechovými hranoly, zvětšením 10x, průměrem objektivu 50mm a zorným polem 105m/1000m. Dalekohled má velmi kvalitní optiku a vynikající světelnost při velkém zvětšení. Je vhodný pro myslivost, ornitologii a běžné pozorování přírody a okolí, kdy je potřeba rozlišit detaily a to i v horších světelných podmínkách např. za soumraku. Lze jej používat i ve špatném počasí např. v dešti a mrazu. Dalekohledem je možné pozorovat i velmi blízké objekty. Nejkratší zaostřitelná vzdálenost je 3m.
  • Optická soustava obsahuje vícečlenné okuláry a objektivy z kvalitního optického skla s nízkou disperzí a velkou propustností světla.
  • Střechové hranoly jsou vyrobeny z optického skla BaK4. Střecha hranolů je opatřena speciální reflexní vrstvou pro zvýšení světelnosti. Hranoly mají fázové vrstvy, které zvyšují kontrast a ostrost obrazu a zlepšují pozorovací komfort (při delším pozorování nejsou oči unavené).
  • Všechny optické členy jsou opatřeny antireflexními vrtsvami Vortex - XR+ FMC (Fully Multi Coating). Tyto vrstvy zlepšují schopnost přenosu světla a tím znatelně zvyšují skutečnou světelnost dalekohledu.
Technická data
Typ dalekohledu binokulární
Zvětšení 10x
Průměr objektivu 50 mm
Hranolová soustava střechové hranoly
Zorné pole (v 1000 m) 105 m
Zorný úhel dalekohledu
Průměr výstupní pupily

5 mm

Relativní světelnost 25
Index stmívání 22.36
Vzdálenost výstupní pupily 16.5 mm
Nejkratší ostřící vzdálenost 3 m
Rozpětí okulárů 57 - 74 mm
Rozměry 150 x 130 mm
Hmotnost 797 g

Doplňkové parametry

Kategorie: Binokulár
Zvětšení: 10x
Objektiv: 50 mm
Rozměry: 150 x 130 mm
Hmotnost: 797 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: