Dalekohled Kowa SV ll 10 x 50 mm

Kód: 1847
Neohodnoceno
Značka: Kova
8 055 Kč 6 657,02 Kč bez DPH
Skladem

Dalekohled SV II 10 x 50 mm
Kowa (JAP)

Detailní informace

Detailní popis produktu

SV II - nadotek s přírodou

Prismatický dalekohled řady SV II od japonské firmy Kowa v sobě nese přes šedesát let zkušeností ve stavbě optických systémů, při čemž je vybaven prémiovými vlastnostmi, jako je ochranná vrstva čoček Kowa Repelling Lenses nebo absolutní vodotěsnost. Série SV II přináší rovnováhu mezi optimálním podáním obrazu a lehkou konstrukcí v elegantním a snadno ovladatelném kabátku. 

Ochranné vrstvy - všechny optické komponenty v dalkohledu řady SV II jsou vyrobeny z vysoce kvalitního eco-skla a všechny povrchny jsou potaženy ochrannými vrstvami. Střechový hranol (prism) je taktéž ošetřeny specielními povlaky k dosažení maximální odrazivosti světla. Tyto vrstvy zaručují maximální průchod světla, rozlišení barev, světelnost a kontrast. Obraz je tak světlý, jasný a sytý. Vnější čočky, tedy objektiv a okulár, jsou vybaveny unikátní ochrannou vrstvou - Kowa Repelling Technology. Vrstva chrání proti vlhkosti, olejům, tekutinám, nečistotám a prachu. K tomu chrání citlivé čočky proti poškrábání, protože k očištění je třeba vyvinout menší sílu. Podobné řešení běžně naleznete u dalkoheldů s mnohem vyšší cenovkou.

Komfortní a ergonomický - v dalekohledech řady SV II naleznete sadu praktických vlastností, které Vám usnadní každodení užívání. Byl zvětšen střední ostřící kroužek a vylepšen povrch pro snadné a přesné ostření. Vylepšené očnce s jednoduchým vysunutím Vám umožní lehce přizpůsobit dalekohled Vašim očím. Očnice jsou také snadno přizpůsobitelné brýlím, díky čemuž si budete moci vychutnat celé zorné pole. Možnost připevnit dalekohled ke stativu (za použití adaptéru) je samozřejmostí. Tělo je elegantní a ergonomické, snadno se drží a Vy se tak bude moci oddat krásnému obrazu, který dalekohledy Kowa nabízí.

Plně vodotěsný - stejně jak dělá svoje dalkohledy robustní, Kowa optimalizovala řadu SV II k použití v jakýchkoli povětrnostních podmínkách. Zaprvé, všechny styčné plochy a spoje jsou zaceleny k dosažení 100% vodotěsnosti. Dále jsou vnitřní prostory dalekohledu vyplněny dusíkem proti zamlžování při přechodu mezi vnitřními a veknovními prostory. EsVé-dvojky jsou zabaleny v tlusté gumové ochranné vrstvě, navržené k ochraně vnitřních částí při náhodném nárazu dalekohledu. V neposlední řadě jsou čočky objektivu vybaveny zvětšeným lemem, který přináší lepší ochranu citlivého skla.

Popis produktu:

Dalekohled kowa SV II 10 x 50 má všechny čočky a hranol vybaveny ochrannými vrstvamy pro dosažení nejlepšího obrazu. Lehké tělo s pořádnou gumovou ochrannou vrstvou, plně vodotěsné a plněné dusíkem je připravené na jakékoli počasí. Tento elegantní dalekohled je to nejlepší pro každodenní použití venku, v přírodě a celkově kdekoli. Velký 50 mm objektiv a 10x zvětšení Vám přinesou krásné pohledy do dáli. Díky ergonomickému a elegantnímu designu je dalkeholed nejen hezký napohled, ale komfortně se drží a snadno se používá. Snadné přizpůsobění se brýlím pozorovatele je samozřejmost. 

V balení naleznete:

  • dalekohled Kowa SV II 10 x 50
  • přepravní obal
  • popruh
  • krytka objektivu
  • krytka okuláru
  • manuál

Technická data
Zvětšení 10x
Průměr objektivu 50 mm
Nejmenší zaostřitelná vzdálenost 5,5 m
Úhel zorného pole
Zorné pole v 1000 m 87 m
Průměr výstupní pupily 5 mm
Vzdálenost výstupní pupily 19,5 mm
Světelnost 25
Koeficient stmívání 22,4
Rozměry 178 x 133 x 60 mm
Hmotnost 740 g
Odkaz výrobce www.kowaoptic.com/

 

Doplňkové parametry

Kategorie: BINOKULÁR
Zvětšení: 10x
Objektiv: 50 mm
Rozměry: 178 x 133 mm
Hmotnost: 740 g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: