Vzhledem k probíhající inventuře může dojít ke zpoždění doručení objednávek. Omlouváme se za jakékoliv nepříjemnosti a děkujeme za pochopení.

CUSTOM GEAR - GLEIPNIR BELT / Pískový

Kód: 313
Neohodnoceno
Značka: CUSTOM GEAR
2 500 Kč 2 066,12 Kč bez DPH
Skladem

GLEIPNIR BELT 

Opasek který s nadsázkou připomína okruží pout je tenký jako hedvábná stužka a pevnější než ocelový řetěz díky extrémně lehkému a extrémně odolnému kompozitu, který jsme všili do tohoto opasku. Tento materiál, který zdánlivě připomíná Karbonové vlákno, je tím nejmodernějším, nejodolnějším a nejlehčím prvkem, který ve svém gearu prostě potřebujete mít.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Detailní popis produktu

 

GLEIPNIR jsou pouta, která drží vlka Fenrira, nejstaršího syna Lokiho. Fenrir, který má dle proroctví na konci času pozřít slunce i samotného Ódina a započít tak konec světa, chtěli Ásové spoutat. Dvakrát se nechal spoutat dobrovolně a dvakrát se sám osvobodil z těch nejtěžších a nejsilnějších řetězů. Ódin proto požádal trpaslíky z Niðavellir, aby ukovali pouta, která Fenrira udrží. Ti, aby splnili nemožný úkol, vyrobili pouta z šesti nemožných věcí: zvuku kočičí chůze, ženského vousu, kořenu hory, medvědího citu, rybího dechu a ptačí sliny. A ačkoliv byl Gleipnir tenký jako hedvábná stužka, přesto byl pevnější než nejsilnější ocelový řetěz. Za spoutání vlka zaplatil bůh Týr svou rukou, kterou mu Fenrir ukousl. Gleipnir, ale od té doby vlka poutá a legenda říká, že ho přetrhne, až když nastane Ragnarök – Soumrak Bohů.

GLEIPNIR BELT - opasek který s nadsázkou připomína okruží pout je tenký jako hedvábná stužka a pevnější než ocelový řetěz díky extrémně lehkému a extrémně odolnému kompozitu, který jsme všili do tohoto opasku. Tento materiál, který zdánlivě připomíná Karbonové vlákno, je tím nejmodernějším, nejodolnějším a nejlehčím prvkem, který ve svém gearu prostě potřebujete mít.


CUSTOM GEAR GLEIPNIR BELT
Duální střelecký opasek zcela nové generace.

Duální střelecký opasek je v současné době tím nejefektivnějším opaskem, který může operátor použít.

Vnější opasek se skládá ze speciálního kompozitu Curv®, který zaručuje extrémní pevnost vnější Molle vazby, protože Molle vazba je přímo součástí tohoto kompozitu. Tento kompozit se vyznačuje svou extrémní odolností, ale především svou až neuvěřitelně nízkou váhou. Kompozit je velmi odolný, ale také poddajný a pružný a proto zaručuje naprostý komfort při nošení. Na vnitřní straně je našitá hrubá část suchého zipu Velcro pro fixaci s vnitřním opaskem.

Vnitřní kalhotový opasek v šíři 45mm opatřený po vnější straně jemnou části suchého zipu Velcro a AustriAlpin hliníkovou průvlečnou sponou pro to nejpreciznější nastavení velikosti. žebříčková spona od AustriAlpin je vyrobená z hliníku a proto se nikdy nemůže stát, že by při hrubší manipulaci praskla. Hliník také značí to, že spona je extrémně lehká a velmi tenká, proto jí při používání není vůbec cítit.

Na opasek lze kapsy a vybavení uchytit čtyřmi způsoby.
1. Klasické dvě řady Molle
2. Středové jedno Molle
3. Horizontálně
4. 50mm vnitřní průvlek

KOMPOZIT
Použitý Kompozit Curv® je revoluční materiál nejvyšší kvality, který kombinuje minimální váhu s maximální odolností určený pro velmi namáhané výrobky a pro náročné použití. Tento kompozit vyrobený metodou matrix, je extrémně pevný, pružný, odolný proti oděru, propíchnutí a nebo proti proříznutí.

  • 25mm AustriAlpin Cobra spona
  • 25mm AustriAlpin Průvlečná spona
  • Regulace velikosti cca 20 cm
  • Vnější opasek: 50mm Standard Mil-Spec
  • Vnitřní opasek: 45mm US Mil-Spec Webbing obšitý kevlarovým vláknem
  • Molle vazba s plnohodnotnou mezerou 25 mm
  • Váha: Vnější opasek (M) 150g!
  • Velikosti: S, M, L, XL, ( S a XL jsou vyráběny na zakázku). S výběrem velikosti Vám rádi pomůžeme.
  • Vyrobeno v České Republice

Do poznámky napište velikost, Díky.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: