Pro osobní nákup, vyzvednutí zboží z e-shopu a konzultace prosím volejte nebo pište SMS na +420 702 162 786 zpravidla jsem na obchodě PO až PA od 11:00 do 18:00 Těším se na vás, Tereza.

Boretech čistič tlumičů Decimator (2 x 473 ml)

Kód: 850
Neohodnoceno
Značka: BoreTech
1 700 Kč 1 404,96 Kč bez DPH
Skladem
Můžeme doručit do:
31.5.2024
Čistič tlumičů Decimator - 2 x 473ml
BoreTech (USA)
BoreTech 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Konečně efektivní, jednoduchý a bezpečný způsob, jak si vyčistit tlumič hluku výstřelu. Decimator je jediný čistič určený specificky pro čištění nánosů uvnitř tlumiče. Bez větší námahy dokáže dokonale vyčistit vnitřek tlumiče jak pro střelivo s okrajovým zápalem tak i tlumiče na plnotučné ráže se středovým zápalem, stejně tak vyčistí úsťovky. Dodává se ve dvou lahvích pro dvojfázové čištění a je určen pro použití s Decimator čistícím systémem. Je bezpečný pro hliník, nerez, titan i pro velkou škálů slitin a povrchových úprav dnes použivaných na zbraních. 
Decimator je:
  • bezpečný pro tlumiče
  • bezpečný pro uživatele
  • bez amoniaku
  • bez zápachu
  • biologicky rozložitelný
  • jednoducý na použití
Decimátor je rozdělen na dva koncentráty. Část A se soustředí na odolné nánosykarbonu a olova uvnitř tlumiče. Část B se soustředí na nánosy mědi. Niže vidíte přepážku tlumiče kalibru .243 / 6 mm po cca 12000 ranách, porovnejte, jak přepážka vypadá před čištěním a po čištění. Po třech kompletních čistících cyklech bylo z tlumiče odstraněni 102 gramů nánosu. 
Odkaz na výrobce www.boretech.com

Doplňkové parametry

Kategorie: Čističe - Oleje
Čistí: Tlumiče

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: